.


Head Administrator Colek - World of Warcraft [ 1.7.2011 ]
 -
Vážení hráči, odedne 1.7.2011 jsme pro vás oficiálně spustily World of Warcraft server BlackSynethri na patche 3.3.5a. Server je instant 80 se začátečním equipem Deadly / T7 ovšem za hlasování pro nás na wowresource.eu můžete dostat 50x Emblem of Triumph ( více čtěte přimo na stránkách WoW ). Pokud snat ještě nemáte ani hru World of Warcraft, vše potřebné ke stažení zdarma najdete ZDE. V případě jakéhokoli dotazu či návrhu použijte naše fórum nebo rovnou kontaktujte GameMastery/Administrátory našeho serveru. Veškeré kontakty naleznete v sekci GM Team / Administrace.Administrator
Lachty - Facebook [ 14.6.2011 ]
 -
Vážení uživatelé, dnešním dnem byl na naše stránky přidán facebook status Portalu - Lore. Můžete ho najít na všech officiálních webových stránkách vždy v pravém panelu webu umístěného nezávisle na přechodu stránek. Dále byly na naše stránky přidány komentáře a poslední události z facebooku. Na stránky Game-Portal-Lore přidány novinky, které jsou zobrazovány i na našem fóru. V současné době pro vás chystáme seriály online. Přesné datum spuštění této služby je zatím v nedohlednu.


Head Administrator Colek - Spuštění portálu [ 18.6.2011 ]
 -
Vážení hráči, po dlouhých přípravách jsme pro vás konečne spustily herní portál, který je součástí komunikačního Portal - Lore a herního wPortal. Nyní si u nás můžete zahrát hry jako World of Warcraft Wrath of The Lich King, Call of Duty Moderne Warfare 2 a Counter Strike 1.6. Hraní na našem portálu je zcela dobrovolné a zdarma, ale pro zpestření hry se pro vás chystáme připravit Donate system pro vášnivé hráče. Veškeré dotazy směřujte na Administrátory a Game Mastery příslušného serveru, jejichž rozpis najdete v menu ( Administrace ). Doufáme, že se vám na našem portálu bude líbit a stanete se novými členy naší komunity.


ChatPřidat příspěvek***HTMLkyportál online her a free her
.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one